Veterani 10-11

tes

Razpored in rezultati (pomlad 2011)

 

PREDKOLO

(Zaostale  tekme)

TABOR

0-3 (b.b.)

JEVNICA

28.03.2011 ob 17:15

ponedeljek

KONDOR

0-3 (b.b.)

DRAGOMER

28.03.2011 ob 17:15

ponedeljek

DOBROVA

 

SLAVIJA

28.03.2011 ob 17:15

ponedeljek

 

 

 

 

 

10. KOLO

KOČEVJE

4-3

DOBROVA

06.04.2011 ob 17:30

sreda

 

SLAVIJA

3-2

VRHNIKA

04.04.2011 ob 17:30

ponedeljek

 

LIVAR

1-1

KONDOR

04.04.2011 ob 19:00

ponedeljek

 

KRANJ

1-2

DRAGOMER

04.04.2011 ob 17:30

ponedeljek

 

JEVNICA

0-0

TABOR

04.04.2011 ob 17:30

ponedeljek

11. KOLO

JEVNICA

1-2

DOBROVA

11.04.2011 ob 17:45

ponedeljek

 

TABOR

1-5

KRANJ

11.04.2011 ob 17:45

ponedeljek

 

DRAGOMER

4-1

LIVAR

11.04.2011 ob 17:45

ponedeljek

 

KONDOR

4-2

SLAVIJA

11.04.2011 ob 17:45

ponedeljek

 

KOČEVJE

7-0

VRHNIKA

13.04.2011 ob 17:45

sreda

12. KOLO

DOBROVA

10-2

VRHNIKA

18.04.2011 ob 17:45

ponedeljek

 

KOČEVJE

1-0

KONDOR

20.04.2011 ob 17:45

sreda

 

SLAVIJA

2-1

DRAGOMER

18.04.2011 ob 17:45

ponedeljek

 

LIVAR

2-2

TABOR

18.04.2011 ob 19:00

ponedeljek

 

KRANJ

3-0

JEVNICA

18.04.2011 ob 17:45

ponedeljek

13. KOLO

DOBROVA

0-0

KRANJ

09.05.2011 ob 17:45

ponedeljek

 

JEVNICA

2-3

LIVAR

09.05.2011 ob 17:45

ponedeljek

 

TABOR

6-0

SLAVIJA

09.05.2011 ob 17:45

ponedeljek

 

DRAGOMER

1-4

KOČEVJE

09.05.2011 ob 17:45

ponedeljek

 

KONDOR

3-0

VRHNIKA

09.05.2011 ob 17:45

ponedeljek

14. KOLO

DOBROVA

Prelož.

KONDOR

16.05.2011 ob 18:00

ponedeljek

 

VRHNIKA

1-3

DRAGOMER

16.05.2011 ob 18:00

ponedeljek

 

KOČEVJE

2-1

TABOR

18.05.2011 ob 18:00

sreda

 

SLAVIJA

1-1

JEVNICA

16.05.2011 ob 18:00

ponedeljek

 

LIVAR

0-3

KRANJ

16.05.2011 ob 19:00

ponedeljek

15. KOLO

LIVAR

 

DOBROVA

23.05.2011 ob 19:00

ponedeljek

 

KRANJ

 

SLAVIJA

23.05.2011 ob 18:00

ponedeljek

 

JEVNICA

 

KOČEVJE

23.05.2011 ob 18:00

ponedeljek

 

TABOR

 

VRHNIKA

23.05.2011 ob 18:00

ponedeljek

 

DRAGOMER

 

KONDOR

23.05.2011 ob 18:00

ponedeljek

16. KOLO

DOBROVA

 

DRAGOMER

30.05.2011 ob 18:15

ponedeljek

 

KONDOR

 

TABOR

30.05.2011 ob 18:15

ponedeljek

 

VRHNIKA

 

JEVNICA

30.05.2011 ob 18:15

ponedeljek

 

KOČEVJE

 

KRANJ

01.06.2011 ob 18:15

sreda

 

SLAVIJA

 

LIVAR

30.05.2011 ob 18:15

ponedeljek

17. KOLO

SLAVIJA

 

DOBROVA

06.06.2011 ob 18:15

ponedeljek

 

KOČEVJE

 

LIVAR

08.06.2011 ob 18:15

sreda

 

KRANJ

 

VRHNIKA

06.06.2011 ob 18:15

ponedeljek

 

JEVNICA

 

KONDOR

06.06.2011 ob 18:15

ponedeljek

 

TABOR

 

DRAGOMER

06.06.2011 ob 18:15

ponedeljek

18. KOLO

DOBROVA

 

TABOR

13.06.2011 ob 18:30

ponedeljek

 

DRAGOMER

 

JEVNICA

13.06.2011 ob 18:30

ponedeljek

 

KONDOR

 

KRANJ

13.06.2011 ob 18:30

ponedeljek

 

VRHNIKA

 

LIVAR

13.06.2011 ob 18:30

ponedeljek

 

KOČEVJE

 

SLAVIJA

15.06.2011 ob 18:30

sreda

 

 

 

 


 

Razpored in rezultati (jesen 2010)

 

1. KOLO

KOČEVJE

3-2

DOBROVA

1.9.2010 ob 17:30

sreda

 

VRHNIKA

4-2

SLAVIJA

30.8.2010 ob 17:30

ponedeljek

 

KONDOR

3-0 b.b.

LIVAR

31.8.2010 ob 17:30

torek

 

DRAGOMER

3-4

KRANJ

30.8.2010 ob 17:30

ponedeljek

 

TABOR

Preloženo

JEVNICA

30.8.2010 ob 17:30

ponedeljek

2. KOLO

DOBROVA

2-2

JEVNICA

6.9.2010 ob 17:30

ponedeljek

 

KRANJ

Preloženo

TABOR

6.9.2010 ob 17:30

ponedeljek

 

LIVAR

3-3

DRAGOMER

6.9.2010 ob 19:00

ponedeljek

 

SLAVIJA

3-2

KONDOR

6.9.2010 ob 17:30

ponedeljek

 

VRHNIKA

0-3

KOČEVJE

8.9.2010 ob 17:30

sreda

3.KOLO

VRHNIKA

0-3

DOBROVA

13.9.2010 ob 17:30

ponedeljek

 

KONDOR

2-3

KOČEVJE

14.9.2010 ob 17:30

torek

 

DRAGOMER

4-2

SLAVIJA

13.9.2010 ob 17:30

ponedeljek

 

TABOR

3-0

LIVAR

13.9.2010 ob 17:30

ponedeljek

 

JEVNICA

3-2

KRANJ

13.9.2010 ob 17:30

ponedeljek

4.KOLO

KRANJ

2-2

DOBROVA

20.09.2010 ob 17:15

ponedeljek

 

LIVAR

1-1

JEVNICA

20.09.2010 ob 19:00

ponedeljek

 

SLAVIJA

1-3

TABOR

20.09.2010 ob 17:15

ponedeljek

 

KOČEVJE

2-1

DRAGOMER

22.09.2010 ob 17:15

sreda

 

VRHNIKA

0-3

KONDOR

20.09.2010 ob 17:15

ponedeljek

5.KOLO

KONDOR

1-2

DOBROVA

28.09.2010 ob 17:00

torek

 

DRAGOMER

Preloženo

VRHNIKA

27.09.2010 ob 17:00

ponedeljek

 

TABOR

2-2

KOČEVJE

27.09.2010 ob 17:00

ponedeljek

 

JEVNICA

1-1

SLAVIJA

27.09.2010 ob 17:00

ponedeljek

 

KRANJ

5-3

LIVAR

27.09.2010 ob 17:00

ponedeljek

6.KOLO

DOBROVA

6-3

LIVAR

04.10.2010 ob 16:45

ponedeljek

 

SLAVIJA

0-3

KRANJ

04.10.2010 ob 16:45

ponedeljek

 

KOČEVJE

7-1

JEVNICA

06.10.2010 ob 16:45

sreda

 

VRHNIKA

Preloženo

TABOR

04.10.2010 ob 16:45

ponedeljek

 

KONDOR

Preloženo

DRAGOMER

05.10.2010 ob 16:45

torek

7.KOLO

DRAGOMER

2-2

DOBROVA

11.10.2010 ob 16:30

ponedeljek

 

TABOR

1-1

KONDOR

11.10.2010 ob 16:30

ponedeljek

 

JEVNICA

6-1

VRHNIKA

11.10.2010 ob 16:30

ponedeljek

 

KRANJ

3-3

KOČEVJE

11.10.2010 ob 16:30

ponedeljek

 

LIVAR

2-1

SLAVIJA

11.10.2010 ob 19:00

ponedeljek

8.KOLO

DOBROVA

Preloženo

SLAVIJA

18.10.2010 ob 16:15

ponedeljek

 

LIVAR

0-7

KOČEVJE

20.10.2010 ob 16:15

sreda

 

VRHNIKA

1-5

KRANJ

18.10.2010 ob 16:15

ponedeljek

 

KONDOR

5-1

JEVNICA

19.10.2010 ob 16:15

torek

 

DRAGOMER

Preloženo

TABOR

18.10.2010 ob 16:15

ponedeljek

9.KOLO

TABOR

6-1

DOBROVA

25.10.2010 ob 16:00

ponedeljek

 

JEVNICA

3-1

DRAGOMER

25.10.2010 ob 16:00

ponedeljek

 

KRANJ

3-4

KONDOR

25.10.2010 ob 16:00

ponedeljek

 

LIVAR

5-2

VRHNIKA

25.10.2010 ob 19:00

ponedeljek

 

SLAVIJA

0-1

KOČEVJE

25.10.2010 ob 16:00

ponedeljek

Prejšnja stran: Delegiranje klubskih selekcij
Naslednja stran: Sezona 2009-2010


© NK ARNE TABOR `69 2006-2014