PODPRITE naše mlade nadobudne nogometaše!

Še je čas, da podarite 1 % dohodnine!

V skladu s 142. členom Zakona o dohodnini in 60. členom Zakona o interventnih ukrepih za pomoč pri omilitvi posledic drugega vala epidemije COVID-19 lahko davčni zavezanci za financiranje upravičencev do donacij (med njimi je tudi ŠD TABOR 69 VIŽMARJE-BROD) namenite do 1 % dohodnine.

Zahtevo za namenitev dela dohodnine za donacije našemu društvu lahko vložite vsi, ki tega še niste storili.

Rok za oddajo zahtevkov je podaljšan, zato lahko obrazec oddate elektronsko preko storitev elektronskega poslovanja FURS eDavki, osebno ali po pošti do 31. maja 2021.

Odstotki vseh, ki ste svoje zahteve za namenitev dela dohodnine že oddali do 31. 12. 2020, se bodo avtomatsko podvojili, zato novega obrazca ni potrebno izpolnjevati.

V ZAHTEVI za namenitev dela dohodnine za donacije prosimo izpolnite zahtevane podatke o davčnem zavezancu (vpišete svoje podatke kot fizična oseba, ki oddaja zahtevo) in del dohodnine namenite našemu društvu. Vsa prejeta sredstva bomo uporabili za izvajanje športnih aktivnosti vseh nogometnih selekcij kluba.

Hvala vsem, ki ste del dohodnine že namenili našemu društvu.

Datoteke

Zahteva za nameno dohodnine 2020!