U11 - DOMAČA TEKMA

Poročilo odigrane tekme U11...

V soboto smo domačo tekmo odigrali že ob deveti uri zjutraj, ker nas je nasprotnik iz Šentjerneja  prosil za prestavitev zaradi odsotnosti trenerja. Težav z zbujanjem naše ekipe ni bilo in začeli sta obe ekipi odločno. Druga naša ekipa je z njihovo drugo ekipo odigrala dobro in borbeno, pod vodstvom trenerja Marka tudi hitro zadela in suvereno tekmo pripeljala do konca. Naša prva je prav tako začela odločno in napadla nasprotnika. Žoge nikakor nismo mogli spraviti za hrbet nasprotnikovemu vratarju, gostje pa so počasi postajali vse bolj nevarni v napadu in imeli dve lepi priložnosti. Še smo napadali, vendar do konca prve tekme nam ni uspelo doseči gola. Drugo tekmo je naša druga ekipa z njihovo prvo izgubila, prva pa se je poigrala z njihovo drugo. Veliko slabosti imamo predvsem na bočnih položajih, ker se slabo odkrivamo, vračamo in imamo težave z levimi nogami. Že ta teden bomo poskusili nekatere pomanjkljivosti odpraviti. Ekipa U11 se vsem zahvaljuje za podporo. 

NK ARNE TABOR 69 1 :  NK ŠENTJERNEJ 1        0  :  0

NK ARNE TABOR 69 2 :  NK ŠENTJERNEJ 2        1  :  0

NK ARNE TABOR 69 1 :  NK ŠENTJERNEJ 2        8  :  0

NK ARNE TABOR 69 2 :  NK ŠENTJERNEJ 1        0  :  3