SKUPAJ ŽE VEČ KOT 50 LET...

Danes v nogometnem klubu vadi že več 250 otrok in članov. Naše poslanstvo, kateremu sledijo vse aktivnosti društva je razvijanje športne kulture...

AKTUALNO

IZJAVA / SOGLASJE o zdravstvenem stanju igralca

Vsi člani morajo oddati svojem trenerju podpisano IZJAVA/SOGLASJE o zdravstvenem stanju igralca.

Če že niste,...

Preberi več


URADNE URE / CLUB OFFICE HOURS

URADNE URE, bodo v torek, 22.9., od 18. do 19. ure!
 
CLUB OFFICE HOURS, will be on Tuesday 22.9., from 18.00...

Preberi več


NK ARNE TABOR '69 - Vabi k vpisu

PRIDI TUDI TI :)

Vabljeni v najbolj družinski klub z več kot 50 letno tradicijo!

Kontaktirajte nas!

Najdete nas...

Preberi več


POSKRBIMO ZA ZDRAVJE VSEH!

NK Arne Tabor '69 uvaja preventivne ukrepe za zdravje naših članov po navodilih Nacionalnega inštituta za javno...

Preberi več


NAMENITEV DELA DOHODNINE ZA DONACIJE

Davčni zavezanec rezident lahko zahteva, da se do 0,5 % dohodnine, odmerjene po zakonu, ki ureja dohodnino, od...

Preberi več


TABELA

ODIGRANO

Ekipa Tekme Rezultat
ČLANI

 ARNE TABOR 69 : Termit Moravče

 1:0

U19 A

 ARNE TABOR 69 : Bravo (pokal)

 0:5
U17

 Elta Izola : ARNE TABOR 69

 1:0

U19 B

 Olimpija Ljubljana : ARNE TABOR 69

 7:0

U15 A

 Dlan Logatec : ARNE TABOR 69

 0:3
U15 B   Krim RollJet : ARNE TABOR 69  1:3
U13 A

 Krka : ARNE TABOR 69 

 2:1

U13 B

 ARNE TABOR 69 : Interblock B

 7:2

U12  Trebnje : ARNE TABOR 69   4:5

DELEGIRANO

Ekipa Tekme Datum
ČLANI

 Slovan : ARNE TABOR 69 (pokal)

 Kamnik : ARNE TABOR 69

 23.9., ob 20.00

 27.9., ob 16.00

U19 A

 ARNE TABOR 69 : Bravo

 ARNE TABOR 69 : Primorje eMundia

 23.9., ob 16.30

 27.9., ob 17.00

U19 B

 Olimpija Ljubljana : ARNE TABOR 69

 ARNE TABOR : ATET Dren Vrhnika

 22.9., ob 18.00

 26.9., ob 14.00

U17

 ARNE TABOR 69 : Primorje eMundia

 27.9., ob 15.00

U15 A

 ARNE TABOR 69 : Roltek Dob

 27.9., ob 9.30

U15 B

 ARNE TABOR 69 : Slovan

 26.9., ob 12.00

U13 A

 ARNE TABOR 69 : Ivančna Gorica

 26.9., ob 10.00

U13 B

 Slovan B : ARNE TABOR 69

 26.9., ob 11.00

U12  ARNE TABOR 69 : Slovan

 27.9., ob 12.30

U11

 Svoboda Ljubljana : ARNE TABOR 69

 26.9., ob

U10

 ARNE TABOR 69 : Šentjernej

 27.9., ob 11.30

U9

 turnir v Jami (Bežigrad)

 26.9., ob 9.30
U8  

 

 

OBVESTILA


POKROVITELJI

47
280
14
400